Neem contact op met Ulrike Quade Company

Kantooradres:

Broedplaats De Vlugt
Burgemeester de Vlugtlaan 125
1063 BJ Amsterdam
E-mail: info@ulrikequade.nl
T: + 31 6 84 81 66 10

Medewerkers:

Ulrike Quade, Artistiek Directeur

Jimmy-Pierre de Graaf, Creatief directeur
E-mail: jimmypierre@ulrikequade.nl
T: ‭+31 6 42 31 06 55‬

Eva Hermus, Zakelijk coördinator
E-mail: eva@ulrikequade.nl

Ina de Boer, Controller
E-mail: ina@ulrikequade.nl

Marijke Hessels, Senior Onderzoek & Ontwikkeling, Tech-Dramaturg
E-mail: marijke@ulrikequade.nl

Anne van Dorp, Regie-Assistent & Repetitor
E-mail: anne@ulrikequade.nl

Suze van Miltenburg, Senior Impact & Context
E-mail: suze@ulrikequade.nl

Isha Plug, Productieleider
E-mail: isha@ulrikequade.nl

Marit Adriaanse, Coördinator Living Archives & Duurzaamheid
E-mail: marit@ulrikequade.nl

Daan Colijn, Contentmaker
E-mail: daan@ulrikequade.nl

E-mail publiciteit: publiciteit@ulrikequade.nl

Voor informatie over het bestuur, ANBI status, jaarverslagen e.d. klik hier.